Vyhliadková veža Hlohovec

Vyhliadková veža Hlohovec – Sezónne sprístupnenie vyhliadkovej veže rímskokatolíckeho kostola sv. Michala Archanjela v Hlohovci a expozície historických fotografií a vyobrazení Hlohovca vo veži kostola.

Miesto konania: Námestie Sv. Michala 1, Hlohovec

Vyhliadkova veža bude v sezóne 2017 otvorená od 1. apríla do 20. októbra v sobotu a nedeľu od 15:00 do 18:00. Mimo tieto hodiny je možné navštíviť vežu na tel. objednanie v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod., pričom v skupine musia byť min. 4 osoby.

Zmenený režim v otváracích hodinách bude iba počas Dňa kvetov, Fraštackého putovania za vínom, počas Noci múzeí a v čase Michalského jarmoku. O týchto zmenách budeme informovať záujemcov na webovej stránke múzea www.muzeumhlohovec.sk a na výveske na vstupných dverách na vyhliadku.

Pre návštevníkov veže sme pripravili rozšírený výstavný priestor na podeste veže a pred vstupom na vyhliadku. Tu budeme v sezóne striedať viaceré výstavy.

Otváracie hodiny

  • Pon – Pia 08:00 – 16:00 hod.
  • Sob – Ned 15:00 – 17:00 hod.
  • iba na telefonické objednanie (minimálny počet v skupine 4 osoby)

Stála služba zabezpečená počas celomestských akcií Deň Kvetov, Michalský jarmok, Vianočné trhy. Počas štátnych sviatkov zatvorené

Vstupné

Deti do 6 rokov … vstup zdarma
Deti, študenti, ZTP, dôchodcovia …  1,50 €
Dospelí návštevníci …   2,00 €

Zakúpená vstupenka na vyhliadku platí aj ako jednorazová voľná vstupenka do výstavných a expozičných priestorov múzea po dobu kalendárneho roka, v ktorom bola zakúpená.