Vyhliadková veža Hlohovec

Vyhliadková veža Hlohovec – Sezónne sprístupnenie vyhliadkovej veže rímskokatolíckeho kostola sv. Michala Archanjela v Hlohovci a expozície historických fotografií a vyobrazení Hlohovca vo veži kostola.

Miesto konania: Námestie Sv. Michala 1, Hlohovec

Vyhliadkovu vežu je možné navštíviť na telefonické objednanie v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 na tel. č. 033/730 0337 a navštíviť je ju možné v pracovných dňoch počas otváracích hodín múzea (8.00-16.00) a počas soboty a nedele v čase od 15.00 do 17.00, pričom v skupine musia byť minimálne 4 osoby.

Zmenený režim v otváracích hodinách bude iba počas kultúrnych podujatí mesta alebo múzea. O týchto zmenách budeme informovať záujemcov na webovej stránke múzea www.muzeumhlohovec.sk a na výveske na vstupných dverách na vyhliadku.

Pre návštevníkov veže sme pripravili rozšírený výstavný priestor na podeste veže a pred vstupom na vyhliadku. Tu budeme v sezóne striedať viaceré výstavy.

Otváracie hodiny

  • Pon – Pia 08:00 – 16:00 hod.
  • Sob – Ned 15:00 – 17:00 hod.
  • iba na telefonické objednanie (minimálny počet v skupine 4 osoby)

Počas štátnych sviatkov zatvorené.

Vstupné

Deti do 6 rokov … vstup zdarma
Deti, študenti, ZTP, dôchodcovia …  2,00 €
Dospelí návštevníci …   3,00 €

Zakúpená vstupenka na vyhliadku platí aj ako jednorazová voľná vstupenka do výstavných a expozičných priestorov múzea (stále expozície – kláštor a výstavná sieň-robotnícky dom) po dobu kalendárneho roka, v ktorom bola zakúpená.