Fraštacký tŕň 2024 (4. 10. – 9. 11. 2024)

Milí priatelia humoru,

dňa 4. októbra o 16.30 vás srdečne pozývame do Výstavnej siene Vlastivedného múzea v Hlohovci na slávnostné vyhlásenie výsledkov 15. ročníka medzinárodnej súťaže kresleného humoru FRAŠTACKÝ TŔŇ. Súčasťou slávnosti bude vernisáž výstavy súťažných prác Fraštacký tŕň, výstavy kresleného humoru chorvátskeho karikaturistu Damira Novaka „S karikatúrou po celom svete“ a slovenského karikaturistu Petra Sedláka „Majster čistých línií Peter Sedlák“. A nebude chýbať ani dvojica skvelých hudobníkov Peter Remiš z hudobnej formácie Slniečko a Stano Standard Kamenčík, ktorí spoločne zahrajú exkluzívne pre Fraštacký tŕň.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, Mesto Hlohovec a Nadácia Jána Korca.

Usporiadateľ Ex Libris Ad Personam Hlohovec – Od kníh k osobnostiam Hlohovca v spolupráci s Vlastivedným múzeom v Hlohovci.